Alle donaties zullen worden gebruikt voor deze website. |
|
U kunt ook via de bank een donatie doen op reknr: P7301796 tnv ONTWIKKEL.COM te MAARSSEN |
|
|
Spaceshuttle Atlantis gereed voor lancering |

Foto: Spaceshuttle Atlantis staat op lanceerplatform 39A klaar voor de lancering op missie STS-122. (Foto Credits: NASA/Kim Shiflet)
|
( Florida, 02 Dec 2007 )
[ space shuttle ]
- Laatste update: 02 Dec 2007 15:03 - 50723 maal gelezen.
|
|
De drukke tijd voor het aftellen van de lancering van spaceshuttle missie STS-122 op donderdag 6 december aanstaande om 22:31 uur (Nederlandse tijd) is gekomen. Afgelopen vrijdag hebben de NASA managers het groene licht gegeven voor de lancering en kunnen de voorbereidingen voor de lancering doorgaan.
|
De zeven astronauten zullen met spaceshuttle Atlantis naar het Internationaal ruimtestation reizen en zullen aanstaande maandag op het Kennedy Space Center in Florida aankomen en zal dinsdag om 01:00 uur het aftrellen officieel beginnen.
"We hebben dit jaar drie succesvolle reizen met de spaceshuttle gemaakt en kijken we uit naar de vierde," zegt spaceshuttle manager Wayne Hale tijdens de Flight Readiness Review (vluchtgereedheid controle) van afgelopen vrijdag.
De Atlantis zal het Europese Columbus laboratorium in haar vrachtruim vervoeren naar het internationaal ruimtestation en zal deze aan de Harmony module gekoppeld worden, die afgelopen oktober naar het ruimtestation is gebracht en aangekoppeld.
[ Bron: NASA.gov ]
|
|
|
|
|
|
Terug
|
|
|
NIEUW: 24/7 LIVE STREAM SPACE STATION WEBCAM
|
|